COUNCIL OF LEARNERS 2017 RAAD VAN LEERDERS

 

top 20 VRL 013 - Copy

 

 

top 20 VRL 003 - Copy

 

EXECUTIVE COMMITTEE / UITVOERENDE KOMITEE

 

Chairperson                           PABATSO MAILA                              Voorsitter

Vice persons                          MEGAN KOEKEMOER                      Ondervoorsitters

                                                STIAN STOLTZ

Secretary                                BONGANI SITHOLE                         Sekretaris

Finances                                 ORATILWE KANYE                           Finansies

Additional members               LUZANNE BOSHOFF                        Addisionele lede

                                             NERINE JORDAAN

                                               SIPHE MKHABELA

 

COMMITTEE CHAIRPERSONS // KOMITEEVOORSITTERS

 

Academics // Akademie:                 MARK DRINKWATER           

Sport:                                             JOVIALE MBISHA

Culture // Kultuur:                           MARGEAUX WASSENAAR

Discipline // Dissipline:                     GUGU MACHI

Learner Matters // Leerlingaangeleenthede:        KENDRA LABUSCHAGNE

                                                                                    JENNA STRAW

Building/Transport/Grounds // Geboue/Vervoer/Gronde: JESSE BEUKES

                                                                                    JORDAN MBISHA

Technology/Multi-media // Tegnologie/Multi-media:    SANESH GOVENDER  

         

GRADE CHAIRPERSONS // GRAADVOORSITTERS

 

GRADE // GRAAD 9:            MARNUS FOURIE

GRADE // GRAAD 10:           LEAH VAN DYK

GRADE // GRAAD 11:           CALVIN VAN WYK

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

COUNCIL OF LEARNERS 2016 RAAD VAN LEERDERS

EXECUTIVE COMMITTEE / UITVOERENDE KOMITEE

Chairperson                           SANÉ LOUW                                       Voorsitter

Vice persons                          TIMOTHY MAHLANGU                     Ondervoorsitters

                                                MELIENKE HUMAN

Secretary                                JACO VELDTMÄNN                           Sekretaris

Finances                                 ANNÉ GOOSEN                                 Finansies

Additional members             JACO GELDENHUYS                          Addisionele lede

                                                 SIYA HERIMBI

                                                 ELSJE LE ROUX

COMMITTEE CHAIRPERSONS // KOMITEEVOORSITTERS

Academics // Akademie:                ROSIE MOKOENA    

Sport:                                                 HEAN PRINSLOO

Culture // Kultuur:                           NTHABISENG MASITE 

Discipline // Dissipline:                   MICHAELA LOUW 

Learner Matters // Leerlingaangeleenthede:        NICKY KOEKEMOER

                                                                                       BOKANG MOLOPE 

Building/Transport/Grounds // Geboue/Vervoer/Gronde:  PABALLO LEMPE

                                                                                                         DEWALD SPIES

Technology/Multi-media // Tegnologie/Multi-media:    TJAART BOOYENS                

 

GRADE CHAIRPERSONS // GRAADVOORSITTERS 

GRADE // GRAAD 9:              MICHAELA VAN INGEN-KAL

GRADE // GRAAD 10:           STIAN STOLTZ

GRADE // GRAAD 11:           ROSLYN LOGUE

VRLnuut 002

 

Council of Learners 2015 Raad van Leerders

vrl 012

 



Chairperson/Voorsitter:   Wynand Meyer 
Vice persons/Ondervoorsitter:   Lebohang Moremoholo en Tharina Weldhagen

Secretary/Sekretaresse:   Zonika Stoltz 
FinancesFinansies:   Lucinda Kramer 

Additional members/Addisionele lede:   Ancois Olivier/Michiel van Niekerk/Bongani von Bodenstein

COMMITTEE CHAIRPERSONS/KOMITEEVOORSITTERS

Akademie/Academics:   Stephanie Holmes
Sport:   Bongani Zwane
Culture/Kultuur:   Simeon Lucas
Discipline/discipline:   Katleho BaisangLearner matters/Leerlingaangeleenthede: Palesa Keswa
Melienke HumanBuilding/Transport/Grounds:   Elsje le Roux
André BoersTegnologie en multi-media:   Niel Pretorius

GRADE CHAIRPERSONS/GRAADVOORSITTERS
Graad 9: Suzelle Nel
Graad 10: Sané Louw
Graad 11: Timothy Mahlangu

VRL/RCL

 COUNCIL OF LEARNERS 2014 RAAD VAN LEERDERS

 EXECUTIVE COMMITTEE / UITVOERENDE KOMITEE

Chairperson Sefan Meyer Voorsitter
Vice persons Hanke Le Roux Ondervoorsitters
  Jarrod Dawson  
Secretary Jana van der Walt Sekretaresse
Finances Cecile Mans Finansies
Additional members Frikkie Oosthuizen Addisionele lede
  Hannah van Dyk  
  Andrea Küther  

 

vrl 034