SPESIALE ERKENNING 2015

corne    carin2   


wikus

Corné Koen Netbal
Sameroeper: Fezile Dabi Skeidsregters

Sekretaresse: Fezile Dabi
Skeidsregter:  O/19 Cheetahspan by SA Skole
C+-gradering 
 

Carin Wilsenach Skeinat
 Bestuurslid: Vrystaat Skeinatvereniging

Reëlingskomitee: Vrystaat Skeinatkonvensie

  Wikus le Roux  Rugby
Lid van Valke Hoërskole Bestuur

Sameroeper van Valke O/16-Keurkomitee
Verteenwoordiger - Grant Khomo en Cravenweek

emiel  


sune

  bertie 
Emiel Nel Atletiek
Lid van LOC by Noord-Vrystaat Atletiekbyeenkoms

Fezile Dabi Streekverteenwoordiger by Vrystaat Skole Atletiekbyeenkoms
Registrateur Fezile Dabi Swembestuur






 

Suné Prinsloo Hokkie
Skeidsregter O/18 IPT Nasionale Toernooi
Afrigter O/14A Noord-Vrystaatspan
Skeidsregter Senior Dames IPT Nasionale Toernooi - verwerf Level 2





  Bertie Jacobs Hokkie & Krieket

Skeidsregter O/21 IPT Nasionale Hokkietoernooi - verwerf Level 2
Afrigter O/16A Noord-Vrystaatspan
KRIEKET: Lid van die Fezile Dabi Keurkomitee 
Afrigter O/18 Fezile Dabispan
Afrigter O/18 Vrystaat Plattelandspan  
in 2014 & 2015
Lid van die Vrystaatproewe Organiseringskomitee
Slaag KSA vlak 2 Afrigterseksamen


wynandfoto 003 edited-1 
 
joni
   
Wynand Storm Krieket
Afrigter Vrystaat O/15-span
KSA vlak 3 Afrigter
Voorsitter:  Fezile Dabi Krieketunie
Vaaldriehoek Bestuur
Vrystaat Platteland Bestuur
Vrystaatproewe:  Organiseerder












 
   Joni Swart Special Award Culture

For several years, Mrs Swart has been involved in
many cultural activities, ranging from organising the
Big Brag to involvement in Art Festivals and
Mr and Ms Sasol High.
During the past 5 years 75 of her learners received
golden certificates at Art Festivals and in 2015
between 30 and 40 learners took part in poetry and
prosa individual items,
obtaining 140 gold certificates.
 Since 2011 she has coached 13 plays, involving
large numbers of learners which received
1 A++, 5 A+ and 11 A symbols.
 This year she directed two plays that obtained
from A to A++ symbols.
 Mrs Swart also deserves recognition for her
positive attitude towards the school,
learners and her colleages.

   

 


 

PERSONEEL

BKE 6752   Kalol Muller - Skoolhoof/Pricipal

BESTUURSPAN/MAMAGEMENT TEAM

BKE 6726 BKE 6731 BKE 6730 BKE 6748  


Margaret Reynders
Rekeningkunde

Carin Wilsenach
Fisiese Wetenskap
Rina Coetzee
English


Anna-Marie Engelbrecht
CAT

 

 

  BKE 6729   BKE 6736 BKE 6737
  Chantelle van Rensburg
Mathematics
 


Wikus le Roux
Lewensoriëntering

Wynand Storm
Administrateur


AKADEMIES

Merica BKE 6584   annemariekotzee 001 BKE 6325 BKE 6919 BKE 6459


 Merica Prinsloo
Fisiese Wetenskap


 Leana Smit-Coetzee
Business Studies

   Annemarie Kotzee
EBW
 Sanet Strydom
Afrikaans
 Tersia Swanepoel
Visual Arts
Charlene Badenhorst 
English
Susan BKE 6638   BKE 6888 Chrisna BKE 6970 BKE 6556
Susan van Aswegen
Afrikaans


Janette van Zyl
Math & Life Sciences

 


Wilma Viljoen
Life Sciences

Chrisna de Wet
Afrikaans/Engels


Marina Kok
Geografie


Louise Pretorius
Hospitality Studies

BKE 6421 BKE 7030   annali1 Victor emiel BKE 6291
Bertie Jacobs
Sosiale Wetenskap
Andréa Dednam
Afrikaans
  Anneli Botes
Maths Lit & EMS


Victor Hendrikz
Skeinat/Tegnologie

Emiel Nel
IT

Frieda Koekemoer
Hospitality Studies

BKE 6214 karien   joni Yolandi BKE 6493 BKE 6524
Tessa Coetzer
Lewenswetenskap

Karien Nel
Toerisme & Besigheidstudies

 


Joni Swart
English

Yoandi Human
Wiskunde
Jan Coetzee
Wiskunde
Sharon Fourie
English
BKE 6393 BKE 6941   BKE 6600 Carmin Henk Yolandi
 Analise Locke
Wiskunde
 Antoinette Nel
Afrikaans
 

   
Shané Otto


Carmin Steyn
LO/SW/English

Henk van Rooyen
Tegnologie 
Yolandi Human
Wiskunde 
             


Dewald le Roux

           

 

 ADMINISTRATION STAFF

BKE 6743 BKE 6740   BKE 6732 BKE 6728 BKE 6749
Sune Prinsloo Marilyn van Staden   Corne Koen Elize du Toit Cehesta Claasen 

     

SUPPORT STAFF

george deon personeel2 001 BKE 6744
George du Plessis Deon Stander Willie Serfontein Pierre Lombard